Wspólne chwile, emocje ,pierwsze uśmiechy i małe rączki.

Zatrzymam je dla Was. 

Na zawsze.

Bez względu na to, czy jest to sesja rodzinna, noworodkowa czy ciążowa - cieszę się, że tu jesteś! To wspaniale, że chcesz udokumentować swoje wspomnienia w tak wyjątkowy sposób.

To najpiękniejsze co możesz podarować sobie i swoim bliskim- zatrzymanie czasu na fotografiach.

Najważniejsze dla mnie aspekty do uchwycenia podczas sesji  to emocje, detale, piękno nowego człowieczka i naturalność. Jeśli chcesz autentyczności i  kadrów pełnych miłości to świetnie trafiłeś! 

Oprócz sesji rodzinnych,ciążowych i noworodkowych - domowych, bliskie mojemu sercu są też stylizowane sesje noworodkowe, które wykonuję w moim studio. Szkolę też z zakresu fotografii noworodkowej od kilku lat, więc jeśli ciekawi Cię ten temat i chcesz zostać fotografem noworodkowym, to zapraszam tutaj

Aga,Kuba ,Iza i Czaruś  (22).jpg

Co musisz wiedzieć przed sesją?

smartmockups_kkguhwx8.jpg

sesja noworodkowa DOMOWA

Przed domową sesją noworodkową przygotuj się na kadry pełne miłości.

Nastaw domowników na to, że nie będzie tu pozowania według konkretnych schematów. Będzie za to cała masa słodkich detali, emocje i naturalne ujęcia.

Ważne:

- nie smaruj maluszka oliwką przed sesją ( nie przejmuj się złuszczającą się skórką, lepsza sucha skórka niż  błyszcząca, którą trudniej jest edytować w obróbce graficznej )

- nie przejmuj się bałaganem - nie przychodzę do Was jako fotograf wnętrz

- przygotuj dla Was ubrania w stonowanych kolorach, które będą współgrały z wnętrzem 

czas trwania: około 1h - 2h

sesja noworodkowa W STUDIO

Przed studyjną sesją noworodkową potrzeba troszkę więcej przygotowań.

Podczas takiej sesji będę pozować maluszka, który będzie w tym czasie spał, aby umożliwić mi układanie go w te wszystkie słodkie pozy. Noworodki do 14 dnia życia mają bardzo mocny sen, ich ciałko pamięta jeszcze ułożenie z brzuszka mamy, dlatego też jeśli chcemy, aby taka sesja przebiegała bezstresowo przeprowadzam ją w pierwszych 2 tygodniach życia maleństwa. Aby mieć pewność ,że będę miała dla Was czas na sesję, umów się jeszcze w ciąży a ja zarezerwuję termin orientacyjny, który zagwarantuje miejsce.

Ważne:

- nie smaruj maluszka oliwką przed sesją ( nie przejmuj się złuszczającą się skórką, lepsza sucha skórka niż  błyszcząca, którą trudniej jest edytować w obróbce graficznej )

- nie musisz martwić się o ubranka do sesji, zapewniam je i dobieram tak,aby wszystko pięknie pasowało

- karmienie podczas sesji jest jak najbardziej w porządku, nawet lepiej jeśli pora karmienia wypadnie akurat wtedy, kiedy ubiorę małego modela w ubranko do zdjęć

 - przez większą część sesji maleństwo jest bez pieluszki, ewentualne "wypadki bez pieluszki" są dla mnie całkowicie normalne i są częścią sesji 

-  ubranka i akcesoria do sesji są regularnie prane i dezynfekowane, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych modeli w moim studio

- uprzedź mnie proszę, jeśli maluszek ma rodzeństwo, które będzie na sesji

czas trwania: około 1,5h - 2,5h

smartmockups_kkguo8q1.jpg
smartmockups_kkguqruz.jpg

sesja ROCZKOWA

Sesja roczkowa - cudowna pamiątka!

Taka sesja odbywa się w studio lub w plenerze. Jest utrzymana w klimacie boho,zatem ubranko musi się w ten klimat wpasować. Podczas takiej sesji robię zarówno zdjęcia w stylizacji z namiotem tipi i sztucznym tortem ( ciężko odróżnić od prawdziwego! ) jak i zdjęcia np. na łóżku bez "roczkowych" dodatków. Podczas takiej sesji nie zmuszam dziecka do pozowania, zachęcam je zabawą, czego efektem jest cała masa uśmiechów na zdjęciach.

Ważne:

- godzinę sesji ustalamy tak, aby dopasować się do pory drzemki Twojego dziecka, nie chcemy,aby na sesji było zmęczone,prawda?

- mam w swojej studyjnej garderobie kilka pięknych ubranek do takiej sesji, skonsultujemy to jeszcze przed sesją, jeśli nie macie w swojej szafie nic pasującego

- zdjęcie z rodzicami to mus! Ubierzcie się w jasne, stonowane kolory.Wasze maleństwo na pewno chciałoby mieć choćby 1 zdjęcie z rodzicami!

-  ubranka i akcesoria do sesji są regularnie prane i dezynfekowane, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych modeli w moim studio

- uprzedź mnie proszę, jeśli maluszek ma rodzeństwo, które będzie na sesji

czas trwania: około 40min - 1h

sesja RODZINNA

Sesja rodzinna może odbyć się w plenerze lub w Waszych 4 kątach.

Przygotujcie się na kupę śmiechu, łaskotki, berka i Wasze ulubione zabawy. Podczas takiej sesji nie zmuszam dziecka i Was do pozowania, zachęcam do zabawy, czego efektem są pełne emocji, naturalne kadry, które zostaną z Wami na zawsze. 

Ważne:

- nastawcie się na zabawę i luz

- aby na zdjęciach nic nie rozpraszało uwagi zaplanujcie swoje kolory i ubierzcie się tak, aby wszystko fajnie razem grało (przed sesją wyślę podpowiedzi!) 

- mam w swojej studyjnej garderobie kilka pięknych ubranek, jeśli nie macie w swojej szafie nic pasującego dla dzieci - to chętnie ich użyczę. Dla mam też się coś znajdzie! Tatusiowie muszą zdać się na swoją szafę ;) 

- zwierzątka są mile widziane

- ubranka i akcesoria do sesji są regularnie prane i dezynfekowane, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych modeli w moim studio

czas trwania: około 40min - 2h

smartmockups_kkgxiz4n-2.jpg
smartmockups_kkgv0ouq.jpg

sesja CIĄŻOWA

Sesja ciążowa może odbyć się w plenerze, w Twoim domu, lub u mnie w studio.

Podczas sesji uchwycę tę magię, która od Ciebie emanuje ,emocje między Wami i sprawię, że poczujesz się wyjątkowo.

Ważne:

- najlepszy czas na taką sesję to 30 - 35 tydzień ciąży

- tatuś na zdjęciach? Oczywiście! W końcu to jego sprawka ;)

- aby na zdjęciach nic nie rozpraszało uwagi przemyśl swoją wizję  i ubierz się tak, aby wszystko fajnie razem grało z miejscem sesji  (przed sesją wyślę podpowiedzi!) 

- mam w swojej studyjnej garderobie spory wybór sukienek do takiej sesji, od bardzo prostych, poprzez klimaty boho aż do wersji glamour. 

- rodzeństwo mile widziane

- miejsce wybieramy wspólnie

czas trwania: około 30min - 1h

cennik

e-mail

wskazówki dojazdu

DSC_1886
press to zoom
DSC_3345
press to zoom
Aga,Kuba ,Iza i Czaruś  (27)
press to zoom
Nina i Nikoś (8)
press to zoom
Ewa (38)
press to zoom
Fabianek (100)
press to zoom
Borysek i spółka (112)
press to zoom
40659337_1840853979283471_50142672187755
press to zoom
DSC_3221
press to zoom
1/2

facebook